O firmie:


Nazwa: Agencja Reklamowa BrandTailors


NIP: 561-153-80-85


Adres: Al. Rzeczypospolitej 4


Miejscowość: Gdańsk


Kod pocztowy: 80-369


Telefon: 731 647 648


Domena: https://wypromujemy.com/


Opis:


Media społecznościowe stanowią obecnie integralną część codzienności zdecydowanej większości ludzi. Zdobywanie polubień pod postami jest przyjemne, pozwala zdobyć potrzebne poczucie, że zrobiło się coś fajnego. By jednak trafić do szerszej grupy odbiorców, trudno polegać wyłącznie na gronie swoich znajomych. W tym celu jednym z najskuteczniejszych kroków jest automatyzacja Instagrama zapewniająca o wiele bardziej profesjonalne prowadzenie profilu. Eksperci w dziedzinie social media, których usługi dostępne są na stronie wypromujemy.com, doskonale wiedzą jak zwiększyć zasięgi w mediach społecznościowych i sprawić, by kolejne lajki i osoby obserwujące spływały na dane konto. 

Jednym z powodów, dzięki którym te usługi są tak skuteczne, jest aktywność profilu, która sięga aż do 18 godzin dziennie. Im większa jest intensywność interakcji prowadzonych na Instagramie, tym więcej profili prywatnych i biznesowych dociera do treści danego konta. Każdego miesiąca w ten sposób można zainteresować swoimi treściami od 500 do nawet 2000 nowych osób, które stają się tym samym potencjalnie nowymi klientami, a na pewno są odbiorcami zainteresowanymi daną treścią. 

Jeżeli liczba wszystkich interakcji w ciągu danego miesiąca sięga dziesiątek tysięcy, wówczas marka staje się o wiele bardziej znana w sieci i tym samym łatwiej ją rozpoznać. Cały system interakcji pozwala uzyskać na profilu nawet do kilkunastu tysięcy odwiedzin w ciągu miesiąca, co można wykorzystać w dowolny sposób, również wykorzystując popularność w biznesowych współpracach.

System obecny na stronie pozwala na wiele nowych możliwości, między innymi: 

  • automatyczne polubienia postów dotyczących wybranych hashtagów lub obserwowanych przez wybrane profile z branży;
  • automatyczne cofanie obserwacji profili, które nie odwzajemniły obserwowania;
  • automatyczna obserwacja profili osób z wybranej społeczności Instagrama;
  • uśpienie systemu każdego dnia na 6 godzin, co imituje działanie człowieka;
  • wyciszanie wpisów i relacji nowo zaobserwowanych użytkowników, co pozwala na cieszenie się prywatnym użytkowaniem konta bez żadnych zmian. 
Data dodania: 2019-06-18
Autor: Łukasz Wiśniewski
Źródło:
https://wypromujemy.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Agencja Reklamowa BrandTailors

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:MKM Paintball

http://www.mkmpaintball.pl/

Podatkiwspolce.pl

http://podatkiwspolce.pl/

Tapestry

https://www.tapestry.pl/