O firmie:


Nazwa: DIAMOND CAR DETAILING Adam Białek


NIP: 6182082690


Adres: Węglowa 9


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-101


Telefon: 730-800-313


Domena: http://www.diamondcardetailing.pl/


Opis:


Wielu właścicieli samochodów nie ma czasu, aby zajmować się ich częstym myciem, sprzątaniem i konserwacją. Wielu z nich nie ma także warunków do tego, żeby spokojnie takimi czynnościami się zajmować. Mieszkania wśród bloków mieszkalnych, czy brak garaży w pełni eliminują poważne czyszczenie pojazdów. Co więc zrobić jeśli nie można samemu zadbać o wygląd samochodu, a myjnie zajmują się tylko czyszczeniem karoserii? Jest na to sposób i to bardzo skuteczny. Wystarczy pozostawić auto specjalistom, którzy zajmują się przywracaniem aut do stanu po zakupie, w najszerszym możliwym zakresie.

Usługę auto detailingu oraz kosmetykę aut w Poznaniu proponuje firma Diamond Car Detailing, która zatrudnia najlepszych specjalistów w branży. Na stronie diamondcardetailing.pl zobaczyć można pełen zakres prac i dokumentację fotograficzną wcześniej wykonanych zleceń. W ramach wybranych usług czyszczeniu podlegają całe wnętrza pojazdów z najgłębiej ukrytymi zakamarkami. Kratki wentylacyjne, schowki, wnęki na napoje, wycieraczki, a nawet popielniczki będą wyglądały jak nowie i tak samo będą pachniały. Siedzenia zostaną wyprane, a plamy znikną raz na zawsze. Kokpit odzyska swój blask lub będzie idealnie matowy, jeśli wcześniej tak właśnie wyglądał.

Usługa detailingu obejmuje także karoserię, która wskutek lat oddziaływania warunków atmosferycznych i drogowych jest pełna rys i delikatnych zadrapań. Polerowanie przy użyciu odpowiednich środków daje efekt jak po wyjeździe z lakierni i takim efektem będą się cieszyć klienci, którzy zaufają profesjonalnym usługom. Co więcej efekt nowości będzie się utrzymywał jeszcze przez bardzo długi czas. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą jeździć schludnie wyglądającymi pojazdami lub dla tych, którzy chcą przygotować auto do sprzedaży. 

Proponowane usługi są wykonywane sprawnie i dokładnie, a używane środki spełniają pokładane w nich oczekiwania. Każde kolejne zlecenie to zadowolony klient, który nie może uwierzyć jak w prosty sposób można sprawić, że auto wygląda jak nowe. 

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
http://www.diamondcardetailing.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O DIAMOND CAR DETAILING Adam Białek

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

http://tdmtarasy.pl/

Grupa TENSE

https://www.grupa-tense.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/