O firmie:


Nazwa: Grupa TENSE


NIP: 7792401579


Adres: Wolsztyńska 5


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-361


Telefon: 61 866 77 27


Domena: https://www.grupa-tense.pl/


Opis:


Reklama reklamie nierówna. „Tradycyjne” formy przekazu, takie jak na przykład: billboardy, plakaty czy spoty telewizyjne mocno „spowszedniały”, opatrzyły się i straciły na sile oddziaływania. Dowodów na potwierdzenie rzeczonej tezy nie brakuje.  Przeciętny Kowalski, widząc kolejną gospodynię domową zachwalającą najlepszy proszek do prania, odwraca wzrok albo przełącza program na inny kanał. To duża zagwozdka dla właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą wypromować swoje usługi i zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Na szczęście z pomocą sfrustrowanym przedsiębiorcom przychodzi „globalna pajęczyna”. Zastanawiasz się, czy warto inwestować w sieciową reklamę i jakie są koszty całego przedsięwzięcia? Nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi na postawione wyżej pytanie. Powód? Na wspomnianą cenę składa się wiele różnych czynników, między innymi:

  • popularność portali internetowych, na których umieszczamy reklamy,
  • forma rozliczania promocji (cost per mile, cost per click, cost per lead, cost per action, cost per sale, etc.),
  • okres jej trwania.

Obecnie duże zainteresowanie - nie tylko we Wrocławiu -  budzi pozycjonowanie stron www. Co kryje się pod przywołanym pojęciem? Szereg rozmaitych czynności. Pewien rozłożony  w czasie proces zmierzający do osiągnięcia jak najlepszej pozycji danej witryny w wyszukiwarkach. Jeden z kluczowych „elementów” marketingu sieciowego. Wydawać by się mogło, że tego typu działania nie wymagają specjalnego przygotowania czy fachowej wiedzy.

Przyjęcie wspomnianego założenia stanowi jednak poważny błąd. Dlaczego? Im bogatsze doświadczenie w przeprowadzeniu optymalizacji, tym większe szanse na sukces i rzeczywiste, długotrwałe efekty. Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze? Nic prostszego! Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową: grupa-tense.pl.  Zobacz jak wiele możesz zyskać! Nie zwlekaj dłużej i już dziś zacznij współpracować z profesjonalistami! Postaw na najwyższą jakość! To będzie „strzał w dziesiątkę”! Daj się zauważyć w sieci i pozwól, by inni o Tobie usłyszeli!

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

DODAJ OPINIE O Grupa TENSE

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

http://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/