O firmie:


Nazwa: Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka


NIP: 9562220786


Adres: Szewska 2


Miejscowość: Toruń


Kod pocztowy: 87-100


Telefon: 781 939 654


Domena: http://www.duracz-zalecka.pl


Opis:


Sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego czy spadkowego wchodzą w zakres działalności kancelarii prowadzonej przez mecenas Duracz-Załęcką, o czym szczegółowe informacje znaleźć można na stronie duracz-zalecka.pl.

Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze, ale także klientów indywidualnych. Adwokat z Torunia prowadzi sprawy o rozwód, separację oraz alimenty. Z jej pomocy i wsparcia można skorzystać w przypadku spraw majątkowych i niemajątkowych ze stosunków pomiędzy rodzicami i dziećmi. Co więcej, zakres usług obejmuje porady dotyczące opieki nad małoletnimi dziećmi, unieważnienia małżeństwa czy uznania małżeństwa za nieistniejące.

Prowadzenie spraw cywilnych

Ważnym obszarem działalności kancelarii adwokackiej są sprawy cywilne. Mowa między innymi o roszczeniach z umowy najmu, sprzedaży, leasingu czy pożyczki. Problematyki związana z wadami oświadczenia woli także wchodzi w zakres tej dziedziny prawa. Dodatkowo należy wymienić wszelkie sprawy spadkowe. Adwokat udziela porad w związku z działem spadku, dziedziczeniem testamentowym i ustawowym, odrzuceniem spadku, przyjęciem spadku, wydziedziczeniem.

W sprawach karnych kancelaria udziela pomocy zarówno oskarżonym, jak i pokrzywdzonym, oskarżycielom posiłkowym bądź prywatnym. Obrońca czy pełnomocnik oferuje wsparcie już na samym początku postępowania przygotowawczego, prowadząc sprawę aż do zakończenia jej przed sądem I lub II instancji.

Zasady etyki w pracy adwokata

Profesjonalny adwokat kieruje się w swojej pracy zasady etyki. Wymaga się od niego przestrzegania zasad i norm prawa. Niezwykle ważne jest działanie rzetelne, staranne i uczciwe. Prawnik, który podejmuje się prowadzenia danej sprawy, musi robić wszystko, by działać w jak najlepiej rozumianym interesie klienta. Konieczne jest unikanie konfliktu interesów oraz dbanie o dochowanie tajemnicy zawodowej.

Mecenas Duracz-Załęcka jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika i członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu.

Data dodania: 2019-01-20
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
http://www.duracz-zalecka.pl






Oceń firmę (0 z 0 głosów)





DODAJ OPINIE O Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka





Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY: