O firmie:


Nazwa: Krati sp. z o.o.


NIP: 7010472595


Adres: Al. Jerozolimskie 81


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-001


Telefon: 882 170 152


Domena: https://krati.eu/


Opis:


Różnego rodzaju gadżety firmowe były i zdecydowanie nadal są naprawdę dobrym pomysłem na wypromowanie biznesu. Zastanawiając się nad ich zakupem, należy jednak zwrócić uwagę na to, aby produkt nie tylko dobrze się prezentował, ale także był funkcjonalny. Gadżet powinien być przedmiotem codziennego użytku, bardzo przydatnym w życiu, aby po prostu nie wylądował natychmiast na półce czy gdzieś głęboko w torbie lub w schowku samochodowym. Doskonałym przykładem godnego uwagi gadżetu jest na pewno USB reklamowy z logo. Większość z nas korzysta z pamięci przenośnych każdego dnia i otrzymanie takiego produktu zupełnie za darmo, na pewno będzie bardzo dobrze odebrane.

Zawsze trzeba jednak postawić na produkty najwyższej jakości, aby nie były to typowe jednorazówki. Należy pamiętać o tym, że niska jakość takiego artykułu, nawet jeśli będzie on zupełnie darmowy, przełoży się niestety na negatywną ocenę samej marki. Odpowiednią ofertę przygotowała jednak firma Krati i warto zainteresować się nią już teraz. Doświadczony producent tego typu gadżetów reklamowych stosuje wyłącznie komponenty najwyższej jakości. Dużą zaletą oferty jest również możliwość dopasowania wyglądu obudowy pamięci przenośnej do własnych potrzeb. Panuje tutaj pełna swoboda w kwestii formy takiej obudowy, jej kolorystyki, jak również graficznych nadruków lub napisów, które znajdą się na powierzchni.

Pomimo bardzo wysokiej jakości wykonania, cena pozostaje na przystępnym poziomie. Pamięci przenośne można zamawiać w wielu różnych formach, w tym:

  • o pojemności od 4GB do 64GB,
  • z obudową PCV lub metalową,
  • ze złączem USB w standardzie 2.0, 3,0 lub nawet OTG.

Co bardzo istotne, tego typu gadżet może stać się również nośnikiem dodatkowych materiałów promocyjnych. Składając zamówienie w tej firmie, można zlecić fabryczne wgranie do pamięci przesłanych wcześniej plików. Wszystkie pamięci objęte są aż 12-miesięczną gwarancją, a zamówienia realizowane są już od 300 sztuk. Profesjonalnie wykonany produkt tego typu na pewno bardzo mocno wpłynie na budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Krati sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Auto-Blak

https://auto-blak.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/