O firmie:


Nazwa: PHU ARPT Rafał Zawada


NIP: 5732214565


Adres: Sienna 17H


Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki


Kod pocztowy: 05-827


Telefon:


Domena: http://slodyczepromocyjne.pl/


Opis:


Gadżetów, na których można umieścić logo firmy, jest sporo. Kubki, pendrive czy różne koszulki, to tylko kilka pomysłów na skuteczną promocję firmy. Wielu właścicieli firm coraz chętniej z tego korzysta. Nie ulega jednak wątpliwości, że choć gadżetów z logo różnych firm przybywa, to jednak na wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych najlepiej sprawdzają się słodkie przekąski. Najczęściej tego typu poczęstunek rozdawany jest przez hostessy. Dzieci uwielbiają takie przekąski, np. w postaci cukierków, a i wielu dorosłych także chętnie się na nie skusi. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jednak, gdzie najlepiej zamówić takie słodycze z logo firmy w atrakcyjnej cenie.

Rekomendowana firma PHU ARPT Rafał Zawada realizuje takie zamówienia. Klienci, którzy chcą zamówić takie słodycze z nadrukowanym logo na opakowaniu, często pytają się, jakiego rodzaju mają to być opakowania. Decyzja należy do klienta. Firma jest w stanie wykonać napis czy dowolny grawer na różnego rodzaju opakowaniach, m.in. na:

  • opakowaniach foliowych
  • opakowaniach plastikowych
  • opakowaniach kartonowych
  • pudełkach
  • puszkach
  • opakowaniach papierowych.

Warto podkreślić, że rekomendowana firma dba o to, aby opakowania były atrakcyjne i wyróżniały się na tle innych, ale to nie wszystko. Dba też o jakość oraz smak cukierków. Najlepiej o tym świadczy fakt, że firma współpracuje tylko z cenionymi na rynku dostawcami słodyczy. Wszystko po to, aby dostarczając słodkie przekąski na akcję promocyjną mieć pewność, że będzie to produkt, którego wszyscy chętnie będą chcieli spróbować.

Rodzajów słodyczy, jakie można zamówić, jest wiele. To nie tylko cukierki czy czekoladki, ale także tak lubiane przez dzieci lizaki czy gumowe żelki. Wybór zawsze należy do klienta. Ostateczny projekt opakowania z grawerem czy logo firmy zawsze jest konsultowany z klientem i jest odzwierciedleniem jego wizji estetycznej.

Warto podkreślić, że takie słodkie przysmaki w spersonalizowanych opakowaniach sprawdzają się nie tylko na promocjach czy eventach firmowych. Coraz częściej takie produkty zamawiają pary młode. To dobry pomysł na słodki upominek dla gości weselnych.

Data dodania: 2019-04-26
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
http://slodyczepromocyjne.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PHU ARPT Rafał Zawada

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Auto-Blak

https://auto-blak.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/