O firmie:


Nazwa: PLEXMEDIA


NIP: 1251652930


Adres: Lipka 94


Miejscowość: Klembów


Kod pocztowy: 05-205


Telefon: 517 172 501


Domena: https://plexmedia.pl/


Opis:


Wysokiej jakości, trwałe i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych oczekiwań klientów kasetony podświetlane od PLEXMEDIA cieszą się ogromnym zainteresowaniem pośród klientów z całej Polski. Reklama LED jest często wybieraną formą promocji nie tylko ze względu na dużą trwałość i powtarzalność, ale również możliwość zobaczenia jej po zmroku. Jest to szczególnie ważne, gdy lokal jest otwarty wieczorem i potrzeba wyróżnienia się pośród konkurencji. Z oferty takich kasetonów korzystają:

  • restauracje,
  • bary,
  • sklepy monopolowe,
  • apteki,
  • kluby nocne

i wiele innych miejsc publicznych, gdzie pragnie się zachęcić klienta do wejścia.

Na stronie internetowej plexmedia.pl znajdują się niezbędne informacje pomocne przy wyborze odpowiedniej reklamy podświetlanej ledami. Zdjęcia już wykonanych realizacji przedstawiają wysokogatunkowe kasetony, dzięki czemu można przyjrzeć się fotografiom poglądowym i zdecydować się na podobny produkt. Oczywiście każda reklama będzie indywidualnie dopasowana do potrzeb zamawiającego, co pozwoli na stworzenie wyjątkowych form promocji.

Ledowe podświetlenie nie pobiera dużo prądu, przez co jest tanie w utrzymaniu. W razie przepalenia się diod ich wymiana jest prosta i nie wymaga zatrudniania specjalisty. Materiał, który jest nanoszony na plexi nie wypłowieje i nie zniszczy się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu reklama będzie spełniała swoje zadanie przez długi czas.

Projektant wraz z działem realizacji zajmie się ogólnym wyglądem reklamy oraz jej wykonaniem. Dzięki temu każdy będzie miał pewność najwyższej jakości artykułu w przystępnej cenie. Podświetlane reklamy są polecane nie tylko firmom, które chcą być widoczne po zmierzchu. Widoczny kaseton ledowy jest skuteczny również w bardzo słoneczne dni lub w czasie dużego zachmurzenia.

Opisywane biuro zapewnia szybki czas realizacji zamówienia, doradztwo specjalistów, pomoc przy wyborze najlepszej formy reklamy LED, jak i całe wsparcie przy zdecydowaniu się na kasetony podświetlane. Kontakt można uzyskać poprzez dział obsługi klienta.

Data dodania: 2018-12-04
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
https://plexmedia.pl/kasetony-647


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PLEXMEDIA

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Auto-Blak

https://auto-blak.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/