O firmie:


Nazwa: PPH i U Meteor Sp. z o.o.


NIP: 677-001-15-92


Adres: Malczewskiego 47A


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 30-207


Telefon: 12 427 28 05


Domena: https://meteor-turystyka.pl/


Opis:


Krynica-Zdrój jest położona w województwie małopolskim na terenie Beskidu Sądeckiego. Miejscowość posiada wiele atrakcji dla przyjeżdżających do niej turystów. To miejsce dla osób lubiących zarówno aktywny, jak i spokojny wypoczynek. Przede wszystkim jednak Krynica-Zdrój słynie jako uzdrowisko, w którym można podreperować swoje zdrowie i poprawić samopoczucie. Do udanego urlopu w Krynicy-Zdroju potrzebne są noclegi – najlepiej w atrakcyjnej cenie.

Powody, dla których warto odwiedzić Krynicę-Zdrój

Miejscowość idealnie nadaje się do spędzenia zimowego lub letniego urlopu. W pobliżu znajduje się wiele świetnie utrzymanych wyciągów narciarskich, które również i ciepłą porą prezentują się wyjątkowo malowniczo. Szlaki turystyczne po miejscowych górach są dostępne dla turystów przez cały rok. Poza tym w Krynicy-Zdroju warto odwiedzić zabytkową pijalnię wód, w której można skosztować wód o wyjątkowych właściwościach. Miasto posiada kilka ciekawych muzeów, w tym Muzeum Nikifora, twórcy sztuki ludowej czy Muzeum Zabawek. W Krynicy organizuje się wiele interesujących wydarzeń, związanych z osobistościami, które niegdyś odwiedzały to uzdrowisko. Przykładem może być chociażby festiwal „Arii i pieśni” ufundowany na rzecz Jana Kiepury.

Zakwaterowanie w dobrej cenie

Szukając taniego zakwaterowania w Krynicy-Zdroju należy wybierać noclegi w takich obiektach jak pensjonaty czy prywatne kwatery. Najlepsze cenowo opcje znajdują się pomiędzy ul. Cmentarną a Krótką, gdzie znaleźć można opcje noclegowe już od 25 złotych za dobę. To doskonałe rozwiązanie dla osób młodych, studentów oraz rodzin z dziećmi. Tego typu obiekty są komfortowe, a panująca w nich atmosfera – niezwykle kameralna. Dość blisko stamtąd do dworca kolejowego, cerkwi oraz Muzeum Przyrodniczego. Jadąc do Krynicy-Zdroju warto poszukać noclegów w serwisie meteor-turystyka.pl. Zakwaterowanie na stronie oferują jedynie sprawdzone obiekty turystyczne. Wyniki wyszukiwania można sortować według najniższej ceny, co znacznie ułatwia poszukiwania najtańszego noclegu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/