O firmie:


Nazwa: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder


NIP: 1230792270


Adres: Sobików 14a


Miejscowość: Góra Kalwaria


Kod pocztowy: 05-530


Telefon: 501 557 228


Domena: http://panele-szklane.com.pl/


Opis:


Obecnie w aranżacji wnętrz dużym powodzeniem cieszą się panele szklane, które można wykorzystać w większości pomieszczeń w domu. Jest to bardzo estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli dodać wnętrzu nieco nowoczesności.

Produkt wysokiej jakości

Znalezienie odpowiedniego producenta paneli jest bardzo ważne, tylko wówczas można mieć pewność, że produkt będzie dobrej jakości. Szkło hartowane w Warszawie można zamówić za pośrednictwem strony panele-szklane.com.pl, gdzie oferowany jest całkowicie spersonalizowany produkt. Firma udostępnia klientom możliwość wyboru grafiki, która będzie dostosowana nie tylko do profilu pomieszczenia, ale też jego wystroju.

Gdzie wykorzystać panele szklane?

Przede wszystkim produkt można  zamontować w kuchni, gdzie będzie doskonałą alternatywą dla płytek ściennych. Panele szklane umieszczone nad blatem są bardzo praktyczne, dzięki ich gładkiej powierzchni brud nie przywiera, dlatego ich czyszczenie zajmie dosłownie kilka minut! Jednak najważniejszy jest efekt wizualny, jaki można uzyskać z pomocą paneli. Wybierając właściwą grafikę, można optycznie powiększyć kuchnię a także ją rozświetlić. 

Panele polecane są także do udekorowania nowoczesnej łazienki. Produkt będzie pięknie prezentować się pod prysznicem, a także nad umywalką, a dzięki ogromnej liczbie grafik do wyboru, sprawdzi się w każdej aranżacji. Szkło hartowane wykazuje dużą odporność nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też wilgoć, co jest szczególnie ważne w takim pomieszczeniu, jak łazienka. 

Panele mogą też pełnić funkcję czysto dekoracyjną, właściwie w każdym innym pomieszczeniu mieszkania. Polecane są przede wszystkim do salonu, umieszczone na ścianie mogą doskonale zastąpić plakat czy obraz! Ciekawie będą też prezentować się w sypialni, zawieszone nad łóżkiem. Poza tym szkło hartowane można mocować także na meblach, również tych starszych, na których może skutecznie zakryć otarcia. Jest to dobry sposób na renowację szafy czy komody i z pewnością doda atrakcyjności pomieszczeniu, w którym mebel zostanie umieszczony. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Auto-Blak

https://auto-blak.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/