O firmie:


Nazwa: TYLNABELKA.COM


NIP:


Adres: Westerplatte 55D


Miejscowość: Świdnica


Kod pocztowy: 58-100


Telefon: 730 970 011


Domena: https://tylnabelka.com/


Opis:


Samochody pochodzące od francuskich producentów nie zawsze dobrze radzą sobie z nierównościami występującymi na polskich drogach. Są dobrymi kompanami w czasie podróży miejskich, jednak polskie drogi stanowią dla nich nieraz ogromne wyzwanie, co sprawia, że nieraz konieczna jest wymiana tylnego zawieszenia po około 50 - 80 tysiącach kilometrów.

Tzw. francuzy, czyli np. Renault Megane, Peugeot Partner, Peugeot 206 to samochody, które mają delikatniejsze zawieszenie. Z jednej strony są wygodne w czasie jazdy, ale z drugiej strony ich zawieszenie miewa dość częste problemy. W związku z tym warto nieraz dodatkowo zrobić przegląd techniczny, który pomoże ocenić, w jakim stanie dokładnie jest samochód. Nie da się ukryć, że stan zawieszenia jest jednym z czynników, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Trzeba jednak również pamiętać, że nie zawsze jest sens kupować nową belkę. Kiedy jesteś posiadaczem kilkuletniego samochodu, warto rozważyć opcję, jaką jest regeneracja tylnej belki. W Peugeot Partner to powszechna usterka, dlatego też nie brakuje serwisów, które świadczą takie usługi. Ważne jednak jest, aby wszystkie zużyte części zostały zastąpione nowymi, a całość została pokryta warstwą antykorozyjną. Warstwa antykorozyjna dobrze zabezpieczy tylną belkę i przyczyni się do zwiększenia jej żywotności.

W przypadku Peugeot Partner trzeba by było być wyczulonym na sygnały płynące z tyłu samochodu np. piszczenie, metaliczne dźwięki. Także utrata sterowności czy też amortyzacji jest objawem typowym dla uszkodzeń tylnego zawieszania. Wymiany nie należy odkładać, ponieważ przyczynić się może ona do niebezpiecznych sytuacji na drodze, gdy zlekceważona zostanie jej usterka.

Na tylnabelka.com znajdziesz informacje o jednej z firm, która zajmuje się profesjonalną regeneracją tylnych belek we francuskich samochodach. Warto, aby regeneracja była wykonana w pełni poprawnie, co pozwoli przywrócić dawny komfort jazdy i znowu cieszyć się zaletami płynącymi z użytkowania Renault Partnera czy innego francuskiego modelu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O TYLNABELKA.COM

Zgadzam się z tym, że Peugeot to jedno z bardziej psujących się aut ^^ W zeszłym roku też miałem zerwane tylne zawieszenie - dobrze, że sprawnie mi pomogliście ;)
Opublikowane przez: Szymon Gajewski Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

FIRMY W OKOLICY:AUTO-MARK Marek Kraus

http://przekladnie-maglownice.pl/

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/