O firmie:


Nazwa: Ślub za granicą


NIP:


Adres: Puławska 117a


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-707


Telefon: +48 22 614 00 00


Domena: https://www.slubzagranica.pl


Opis:


Ślub kościelny, cywilny, a może symboliczny? Niezależnie od rodzaju uroczystości zaślubin każda Para Młoda chce, aby był to dzień naprawdę wyjątkowy, ale dla każdego oznacza to zupełnie coś innego. Jedni marzyć będą o cichej i skromnej uroczystości tylko w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, inni zaś marzą o hucznej uroczystości z dużą liczbą gości, orkiestrą i zabawą do białego rana. Jednak na którąkolwiek opcję się Państwo zdecydują, nie musi to być ślub w kraju. Rekomendowana firma organizuje śluby za granicą, to spełnienie marzeń niejednej Pary Młodej.

Jeśli Wam również marzy się taki ślub, to wystarczy wejść na firmową stronę internetową slubzagranica.pl i zapoznać się z kompleksową ofertą ślubów oraz wybrać dla siebie najlepszą propozycję. Istnieje możliwość wyszukania oferty, m.in. po:

  • kierunku, gdzie ma się odbyć ślub
  • rodzaju ślubu, czy ma to być ślub kościelny, cywilny, humanistyczny czy może symboliczny
  • formie oraz zaplanowanym budżecie.

Rekomendowane biuro podróży stara się układać cały plan ślubu i uroczystości zaślubin według indywidualnych preferencji klienta, ale jeśli marzy się Państwu ślub kościelny za granicą, np. w obecności polskiego ksdza, to polecanym kierunkiem jest Mauritius albo Cypr, ale to niejedyne kierunki do wyboru, o innych kierunkach można dowiedzieć się, zadając pytanie przez formularz kontaktowy bądź dzwoniąc pod podany na stronie numer.

Często pary zaszające się do firmy w celu organizacji ślubu, pytają się, czy możliwy jest ślub na plaży, czy w jakimś innym ciekawym miejscu. Jak najbardziej tak. Trzeba tylko wiedzieć, że jeśli chodzi o ślub cywilny, symboliczny czy humanistyczny, to nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. Inaczej sprawa wygląda ze ślubem kościelnym, bo według wytycznych ustalonych przez Papieża, ślub kościelny nie może odbywać się poza kościem. Nie oznacza to wcale, że trzeba rezygnować z wymarzonego ślubu na plaży i wśród szumu fal. Jedyne co trzeba zrobić to podzielić ceremonię na dwie części, to znaczy ślub cywilny, który może odbyć się na plaży i ślub kościelny, który musi odbyć się w miejscu świętym, tzn. w kaplicy lub kościele z udziałem księdza.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Ślub za granicą

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Auto-Blak

https://auto-blak.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/